Kim jesteśmy?

Wyobraź sobie święto dla oka, odczucie euforii w sercu i podróż umysłem, która zostaje z Tobą na długo – oto esencja naszej firmy. Nie tylko produkujemy filmy, ale i tworzymy doświadczenia. Nasza pasja do twórczości audio-wizualnej zaprowadziła nas na niekończącą się ścieżkę twórczego eksplorowania, w której sięgamy po coraz to nowsze rozwiązania. Jesteśmy pełnoprawnym studiem produkcji filmowej, które łączy talent i technologię, aby przekształcić wizje w rzeczywistość.

Zespół

Nasz zespół to grupa niezwykle utalentowanych, zainspirowanych i zaangażowanych indywidualności, których wspólne siły twórcze napędzają naszą firmę. Każdy z nas jest unikalny, ale razem tworzymy harmonijną symfonię kreatywności.

Nasza misja

Naszą misją jest przekraczanie granic możliwości w produkcji filmowej, dostarczanie historii, które poruszają, inspirują i łączą ludzi na całym świecie. Codziennie szukamy nowych rozwiązań, które sprzyjają innowacyjności i kreatywności, a także kształtują przyszłość filmu. Pragniemy tworzyć treści, które wykraczają poza tradycyjne ramy i dają głos niezwykłym historiom przy pomocy nowych technologii. To jest to, co nas napędza.

Co o nas mówią?

viviCAM.tv zaprosiliśmy do współpracy w ramach projektu filmowej promocji firmy RM Gastro (…) od samego poczatku wykazał się dużą kreatywnością i pomysłowością na przeprowadzenie kompleksowego projektu i zaproponował ciekawe rozwiązania (…) Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę viviCAM.tv jako wybitnego specjalistę w swojej branży.
Izabela
Współpraca z firmą Vivicam.tv podczas przygotowań i rezalizacji transmisji na żywo przebiegała bardzo sprawnie. Zależało nam na elastycznm podejściu i w nasze oczekiwania zostały w zupełności spełnione. Bardzo profesjonalne podejście podczas przygotowań, prób i samej już transmisji pozwoliło nam całkowicie skupić się na merytorycznej stronie wydarzenia. Dodatkowym atutem jest na pewno wysoka kultura osobista realizatorów.
Patrycja
Firma vivicam.tv precyzyjnie identyfikuje potrzeby i oczekiwania klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta realizuje je w 100%. Świadczone przez Firmę usługi niejednokrotnie przekraczają oczekiwania klienta, tworząc wyjątkową wartość dodaną do realizowanego projektu i dla klienta. Krótkie zlecenia są traktowane prze Firmę z powagą i głęboką uwagą, a co najważniejsze są realizowane w najwyższych standardach.
Grzegorz
Fotografia Patryk Sadowski z kamerą filmową

Patryk Sadowski

Jestem pasjonatem tworzenia filmów i fotografii, który zawsze jest na bieżąco z najnowszymi technologiami. Zafascynowany estetyką w każdej jej formie, wykorzystuję różnorodne narzędzia, aby przekształcić unikalne historie w wyjątkowe projekty wideo. Czerpię inspirację z poznawania ludzi, doceniając, że każdy z nich skrywa własną, niepowtarzalną historię. Pragnę dostarczać pracy najwyższej jakości, zadowolenie moich klientów jest dla mnie priorytetem. Zawsze gotowy, by służyć pomocą i przekształcić Twoją wizję w rzeczywistość.